Technologie UJ na Demo Day Innowacji 4.0
Demo Day Innowacji 4.0 to przede wszystkim możliwość umówienia spotkań z twórcami technologii z pięciu krakowskich uczelni, w tym aż 11 innowacji z UJ!

Jeżeli jeszcze nie zarejestrowałeś się na wydarzenie, nie zwlekaj! Pamiętaj też, aby umówić się na spotkania indywidualne z twórcami, których technologie znajdziesz tutaj.

Zarejestrowałeś się na wydarzenie, a zapomniałeś zapisać się na spotkania indywidualne? Nic straconego, możesz jeszcze to zrobić. Pośpiesz się liczba spotkań jest ograniczona!

 

Data: 09.03.2023

Miejsca: Auditorium Maximum UJ, Kraków

Możliwość rejestracji i umawiania spotkań indywidualnych poprzez bazę innowacji.

Strona wydarzenia.

Rejestracja obowiązkowa.

Uniwersytet Jagielloński zaprezentuje 11 innowacji:

 

Demo Day Innowacji 4.0 to niepowtarzalna szansa na poznanie technologii opracowanych przez pięć czołowych krakowskich uczelni w jednym miejscu. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Jak się zarejestrować?

Rejestracja na wydarzenie w dwóch krokach:

 

KROK 1.  Skorzystaj z zakładki ZGŁOŚ UCZESTNICTWO

Uwaga! Rejestracja jest osobowa. Jeśli z jednej firmy w wydarzeniu będzie chciało uczestniczyć więcej osób, każda osoba rejestruje się na wydarzenie indywidualnie.

 

KROK 2.  W celu umówienia się na indywidualne spotkanie z zespołami badawczymi:

1.       Zapoznaj się z wybraną technologią w BAZIE INNOWACJI

2.       Skorzystaj z linku UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE W SPRAWIE INNOWACJI zamieszczonego pod opisem technologii w celu rezerwacji godziny spotkania.

Uwaga! Każda oferta ma indywidulany link do umawiania spotkań. Jeśli w jednym spotkaniu z zespołem badawczym będzie uczestniczyć kilka osób z jednej firmy, wystarczy rezerwacja terminu przez jedną osobę.


AKTUALNOŚCI
NAJNOWSZE INFORMACJE
Na UJ powstały prekursory do produkcji molekularnych magnesów
Na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego opracowano uniwersalną metodę, na bazie której można tworzyć szeroki wachlarz molekularnych, miękkich materiałów magnetycznych. W odróżnieniu od dotychczas stosowanych na świecie technologii, związki uzyskane metodą opracowaną w UJ są odporne na wysokie temperatury, co zwiększa potencjał ich stosowania w różnych sektorach przemysłu.
ATOMIN 2.0 - Centrum badań materiałowych w skali ATOMowej dla INnowacyjnej gospodarki

Na Wydziale Chemii i Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego powołano do życia centrum badań materiałowych w skali atomowej dla innowacyjnej gospodarki, tzw. projekt Atomin 2.0.

Naukowcy z UJ mają pomysł na nowatorską terapię zwłóknień narządowych
Według badaczy z Uniwersytetu Jagiellońskiego w przyszłości będzie można leczyć zwłóknienia narządów wykorzystując siły natury. Mają w tym pomóc pęcherzyki zewnątrzkomórkowe, czyli nanostruktury wydzielane przez komórki różnych organizmów. Na UJ odkryto ważną właściwość tych struktur i przeprowadzono badania, które dowodzą, iż pęcherzyki potencjalnie można zastosować w terapii.
ZESPÓŁ
NASI PRACOWNICY
PARTNERZY
Klaster Lifescience KrakówPACTTJagiellońskie Centrum Innowacji
Kontakt
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Centrum Transferu Technologii CITTRU
Uniwersytet Jagielloński
ul. Bobrzyńskiego 12,
30-348 Kraków

TELEFON:
+48 12 664 42 00
E-MAIL:
cittru@uj.edu.pl
Fundusze EuropejskieMNiSWInkubator InnowacyjnościUnia Europejska