Technologie UJ na Demo Day Innowacji 4.0
Demo Day Innowacji 4.0 to przede wszystkim możliwość umówienia spotkań z twórcami technologii z pięciu krakowskich uczelni, w tym aż 11 innowacji z UJ!

Jeżeli jeszcze nie zarejestrowałeś się na wydarzenie, nie zwlekaj! Pamiętaj też, aby umówić się na spotkania indywidualne z twórcami, których technologie znajdziesz tutaj.

Zarejestrowałeś się na wydarzenie, a zapomniałeś zapisać się na spotkania indywidualne? Nic straconego, możesz jeszcze to zrobić. Pośpiesz się liczba spotkań jest ograniczona!

 

Data: 09.03.2023

Miejsca: Auditorium Maximum UJ, Kraków

Możliwość rejestracji i umawiania spotkań indywidualnych poprzez bazę innowacji.

Strona wydarzenia.

Rejestracja obowiązkowa.

Uniwersytet Jagielloński zaprezentuje 11 innowacji:

 

Demo Day Innowacji 4.0 to niepowtarzalna szansa na poznanie technologii opracowanych przez pięć czołowych krakowskich uczelni w jednym miejscu. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Jak się zarejestrować?

Rejestracja na wydarzenie w dwóch krokach:

 

KROK 1.  Skorzystaj z zakładki ZGŁOŚ UCZESTNICTWO

Uwaga! Rejestracja jest osobowa. Jeśli z jednej firmy w wydarzeniu będzie chciało uczestniczyć więcej osób, każda osoba rejestruje się na wydarzenie indywidualnie.

 

KROK 2.  W celu umówienia się na indywidualne spotkanie z zespołami badawczymi:

1.       Zapoznaj się z wybraną technologią w BAZIE INNOWACJI

2.       Skorzystaj z linku UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE W SPRAWIE INNOWACJI zamieszczonego pod opisem technologii w celu rezerwacji godziny spotkania.

Uwaga! Każda oferta ma indywidulany link do umawiania spotkań. Jeśli w jednym spotkaniu z zespołem badawczym będzie uczestniczyć kilka osób z jednej firmy, wystarczy rezerwacja terminu przez jedną osobę.


AKTUALNOŚCI
NAJNOWSZE INFORMACJE
Big Pharma Day 2024: Drug discovery… i co dalej?
We wrześniu Centrum Transferu Technologii CITTRU organizuje czwartą edycję wydarzenia dla naukowców pracujących w obszarach okołolekowych.
Na UJ opracowano nową, oszczędną metodę galwanizacji
Na Uniwersytecie Jagiellońskim opracowano nową metodę cienkowarstwowego powlekania materiałów w drodze elektrolitycznej w sposób przypominający drukowanie. Innowację można wdrożyć w skali przemysłowej. Co ważne, jej stosowanie wymaga minimalnych ilości materiałów chemicznych, a dodatkowo jej właściwości mogą przyczynić się do szybszego rozwoju organicznych ogniw solarnych III generacji. Nową metodą można pokrywać różnego typu materiały warstwami o grubości liczonej w nanometrach.
Na UJ powstały prekursory do produkcji molekularnych magnesów
Na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego opracowano uniwersalną metodę, na bazie której można tworzyć szeroki wachlarz molekularnych, miękkich materiałów magnetycznych. W odróżnieniu od dotychczas stosowanych na świecie technologii, związki uzyskane metodą opracowaną w UJ są odporne na wysokie temperatury, co zwiększa potencjał ich stosowania w różnych sektorach przemysłu.
ZESPÓŁ
NASI PRACOWNICY
PARTNERZY
Klaster Lifescience KrakówPACTTJagiellońskie Centrum Innowacji
Kontakt
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Centrum Transferu Technologii CITTRU
Uniwersytet Jagielloński
ul. Bobrzyńskiego 12,
30-348 Kraków

TELEFON:
+48 12 664 42 00
E-MAIL:
cittru@uj.edu.pl
Fundusze EuropejskieMNiSWInkubator InnowacyjnościUnia Europejska